KS Hetman Zamość - oficjalny serwis klubu

1934 1938 1944 1950 1956 1968 1973 1993 1993/94 1996/97 1998/99 2001/02
Aktualności
Wywiady
Transfery
Puchar Polski
Ogłoszenia
Newsy
Konkursy
Juniorzy
IV Liga
Hot News
Felietony
#PojedynekTyperów
#LigaTypera
#LegendyHetmana
#AlfabetHetmanowca
04 maja 2018, godz. 23:42, 251 wyświetleń, źródło: własne

Zapomnieć o majówce i zachować nadzieję. Hetman gra z Roztoczem

Już jutro (05.05) o godzinie 16:00 na stadionie OSiR w Zamościu piłkarze Hetmana rozegrają swój kolejny mecz o punkyy. Rywalem podopiecznych Jacka Ziarkowskiego będzie ostatnie w tabeli Roztocze Szczebrzeszyn.

fot. Magda Cios (kshetman.pl)

fot. Magda Cios (kshetman.pl)

A A A

Drużyna Hetmana do meczu z ekipą Jacka Szczyrby i Wiesława Wieczerzaka przystąpi bez Przemysława Żmudy, który w dalszym ciągu zmaga się z kontuzją mięśniową, a także bez Przemysława Kanarka, który otrzymując w ostatnim meczu z Górnikiem II Łęczna czwartą żółtą kartkę w sezonie, zmuszony będzie pauzować jedną kolejkę.

Z przyczyn osobistych pod znakiem zapytania znajduje się także występ Dawida Daszkiewicza (na zdjęciu).

Jak zatem powinno wyglądać ustawienie zamościan na jutrzejszy mecz? W bramce bez zmian, od pierwszej minuty spotkanie rozpocząć powinien Kacper Skrzypek, w linii defensywnej przed nim Michał Dudek, Jakub Bednara, Szymon Solecki oraz Marcin Świech, w środkowej strefie boiska Damian Kuśmierz, Rafał Kycko, Damian Otręba oraz Piotr Stefański, zaś z przodu Paweł Myśliwiecki oraz Michał Paluch, strzelec szesnastu goli w trwających obecnie rozgrywkach czwartej ligi.

Opaskę kapitana na swoim ramieniu założyć powinien Rafał Kycko lub Szymon Solecki.

- Wiadomo że jesteśmy na dwóch odmiennych biegunach. Hetman walczy o awans, chciałby dogonić Stal Kraśnik, my walczymy o utrzymanie. Wszyscy w Zamościu skazują nas na porażkę, ale my na pewno przyjedziemy powalczyć, postawić się Hetmanowi. Chcielibyśmy zagrać lepszy mecz niż z Kraśnikiem.  We wtorek pograliśmy do pierwszego straconego gola. Później już w zasadzie do przerwy wszystko było jasne. Im dłużej będzie korzystny wynik dla nas w Zamościu, tym na pewno bardziej nerwowo będzie w szeregach Hetmana. Do Zamościa przyjedziemy skoncentrowani ale na luzie i zrobimy wszystko by zagrać dobry mecz – komentuje jutrzejszy mecz Jacek Szczyrba, trener Roztocza Szczebrzeszyn.

Mecz pomiędzy Hetmanem Zamość a Roztoczem Szczebrzeszyn poprowadzi sędzia Piotr Jamrowski, na liniach pomagać będą mu zaś Jarosław Śledź oraz Piotr Dziubak.

 

Komentarze
Aktualności
Więcej aktualności
Kontakt
Copyright © 2007-2012 kshetman.pl
Realizacja: Przemysław Lipski