KS Hetman Zamość - oficjalny serwis klubu

1934 1938 1944 1950 1956 1968 1973 1993 1993/94 1996/97 1998/99 2001/02
Aktualności
Wywiady
Transfery
Puchar Polski
Ogłoszenia
Newsy
Konkursy
Juniorzy
IV Liga
Hot News
Felietony
#PojedynekTyperów
#LigaTypera
#LegendyHetmana
#AlfabetHetmanowca
10 maja 2018, godz. 00:53, 246 wyświetleń, źródło: własne

Wypowiedzi po meczu z Roztoczem

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami pomeczowymi po starciu Hetmana Zamość z Roztoczem Szczebrzeszyn, zakończonym zwycięstwem zamościan 3:2.

fot. Wydawnictwo

fot. Wydawnictwo "Izamarka" Marek Sztochel

A A A

Jacek Ziarkowski (trener Hetmana Zamość): - Nie będę oceniał meczu z Roztoczem, bo nie chciałbym tutaj używać słów niecenzuralnych. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że chciałbym jak najszybciej o tym meczu zapomnieć. Jest mi wstyd za postawę moich zawodników.

Jacek Szczyrba (trener Roztocza Szczebrzeszyn): Podjęliśmy walkę. Nie tak jak w meczu z Kraśnikiem, że załamaliśmy się po pierwszej bramce. Dzięki  naszej konsekwencji w grze, Wynik dzisiejszego meczy wygląda dużo lepiej niż ten z Kraśnikiem. Jesteśmy zadowoleni z naszej podstawy w Zamościu. Będziemy walczyć w każdym kolejnym  meczu

Mateusz Zwolak (obrońca Roztocza Szczebrzeszyn): - Z przebiegu gry lepszą drużyną był Hetman, ale my ze swej strony pokazaliśmy wolę walki i zaangażowanie. Podeślijmy bardzo ambicjonalnie do tego spotkania. Dla nas to były małe derby.  Hetman wygrał to spotkanie doświadczeniem, choć przy odrobinie szczęścia mogliśmy się pokusić choć o jeden punkt. Gratuluję Hetmanowi wygranej.

Krzysztof Hadło (bramkarz Roztocza Szczebrzeszyn): - Zostaje niedosyt bo mogliśmy urwać choć jeden punkt. Obiektywnie jednak, Hetman to dużo lepsza drużyna. My graliśmy defensywnie. Hetman miał swoje sytuacje bramkowe. W drugiej połowie pokazaliśmy wielki charakter strzeliliśmy dwa gole i na pewno powalczyliśmy z całych sił o korzystny wynik

Komentarze
Aktualności
Więcej aktualności
Kontakt
Copyright © 2007-2012 kshetman.pl
Realizacja: Przemysław Lipski