KS Hetman Zamość - oficjalny serwis klubu

1934 1938 1944 1950 1956 1968 1973 1993 1993/94 1996/97 1998/99 2001/02
Aktualności
Wywiady
Transfery
Puchar Polski
Ogłoszenia
Newsy
Konkursy
Juniorzy
IV Liga
Hot News
Felietony
#PojedynekTyperów
#LigaTypera
#LegendyHetmana
#AlfabetHetmanowca
18 sierpnia 2018, godz. 00:44, 382 wyświetleń, źródło: własne | Kronika Tygodnia

Czy będzie to mecz wysokich lotów? Hetman gra z Orlętami

Już jutro tj. 19 sierpnia 2018 (niedziela) o godzinie 17:00 w Łukowie drużyna Hetmana zmierzy się z tamtejszymi Orlętami w ramach drugiej kolejki czwartej ligi lubelskiej. Obydwa zespoły wygrały swoje mecze na inauguracje rozgrywek.

fot. Kronika Tygodnia

fot. Kronika Tygodnia

A A A

Drużyna Jacka Ziarkowskiego po średnim meczu pokonała MKS Ryki 5-0 (1-0), z kolei Orlęta w pierwszej kolejce pokonały Eko Różankę Włodawiankę Włodawa 4-0 (2-0).

Czego spodziewać się po drużynie z Łukowa? Tak naprawdę trudno wskazać mocne oraz słabe strony drużyny Roberta Różańskiego, byłego piłkarza Górnika Łęczna. Mecze z beniaminkami na początku sezonu, to zawsze wielka niewiadoma. Nigdy bowiem nie da się przewidzieć, jak zaprezentuje się drużyna, która jeszcze nie tak dawno grała w klasie okręgowej. Przykłady Roztocza Szczebrzeszyn czy Eko Różanki pokazują, jak rozbieżna może być forma drużyn z szóstego szczebla rozgrywkowego.

W jakim składzie wystąpić powinien zamojski Hetman?

W bramce bez zmian, Kacper Kowalczyk, w defensywie dwóch Przemysławów tj. Kanarek oraz Żmuda, a także Michał Dudek i Dawid Daszkiewicz, bez wątpienia jeden z najjaśniejszych punktów Hetmana w meczu z MKS-em Ryki.

W drugiej linii na skrzydłach powinni wystąpić Rafał Turczyn oraz Dawid Skoczylas, zaś w środku pola Rafał Kycko oraz Kamil Oziemczuk, który de facto w meczu z drużyną z Ryk grał jako podwieszony napastnik lub prawoskrzydłowy. W ofensywie oprócz najlepszego strzelca ligi, Mateusza Olszaka wystąpić powinien Paweł Myśliwiecki.

Liczymy, że szansę debiutu otrzyma Adam Mazurek, który za swoją grę w Motorze Lublin zbierał całkiem przyzwoite recenzje.

Z drużyną w dalszym ciągu trenują Bartłomiej Greniuk (Górnik II Łęczna) oraz Bright Barnor Egir. W przypadku pomocnika z Ghany, trener Jacek Ziarkowski wydaje się być chłodny w ocenie, to jednak jak dało się usłyszeć w kuluarach, podpisanie kontraktu z zawodnikiem Skały Stryj jest kwestią kilku dni.

Inaczej sprawa ma się w przypadku Bartłomieja Greniuka. Wychowanek Unii Hrubieszów otrzymał propozycję gry w Lewarcie Lubartów i kto wie, w którym klubie w bieżącym sezonie będziemy oglądali filigranowego napastnika.

KS Hetman Zamość – Orlęta Łuków już 19 sierpnia 2018 (niedziela) o godzinie 17:00.

Komentarze
Aktualności
Więcej aktualności
Kontakt
Copyright © 2007-2012 kshetman.pl
Realizacja: Przemysław Lipski